Fifi ka gati hitin e radhës dhe këtë na e zbuloi Adisi

By

Që pas daljes nga shtëpia e Big Brother, Fifi nukka humbur asnjë sekondë pa punuar në këngë të reja.

Ajo na solli këngën solo dhe bashkëpunime ndërkaq u zbulua se ajo është në studio për këngën e re.

Këtë na e zbuloi i dashuri i saj Adisi duke ndarë një fotografi në Instagram.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm