Mozzik ka një lajm të mirë për fansat në Gjermani (VIDEO)

By

Pas dy projekteve shumë të suksesshme, Mozzik ka menduar edhe për fansat e tij që flasin gjermanisht.

Reperi hyri në Instagram mbrëmë vonë për të ndarë pak nga kënga e tij e re e cila është komplet në gjuhën gjermane dhe flet për një ‘lamtumirë’.

“A jeni gati”, ka shkruar Mozzik poshtë videos ku shihet në një studio, në të cilën ka etiketuar RZON – producentin me të cilin po punon së fundmi.

Në videon e mëposhtme keni mundësinë të dëgjoni pak nga kënga e re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm