Chris Brown ende e dashuron Rihannën? – Ky koment i tij mori vëmendjen në Instagram

By

Me sa duket Chris Brown ende ka ndjenja për Rihannën!

Këtë e vërtetoi pak a shumë një gjest i tij i bërë së fundmi. Reperi i dërgoi një koment asaj në mesin e mijërave komenteve në Instagram.

Kur Rihanna postoi një fotografi për të promovuar linjën e saj Savage x Fenty, ku dukej shumë seksi, Chris e quajti “Mbretëreshë” atë edhe pse në të kaluarën u arrestua pasi e rrahu.

Chris dhe Rihanna ishin në një lidhje për rreth dy vjet por këngëtarja aktualisht është në lidhje me biznesmenin saudit Hassan Jameel.

Artikuj të ngjashëm