“Tradhëtare” e S4MM gati për publikim!

By

Ishte menduar të publikohet në ora 16:00, por për shkak të problemeve teknike, kënga “Tradhëtare” e S4MM do të shtyhet për dy orë më vonë.

Tashmë video ka marrë komandën në këtë platformë dhe kurioziteti pas pak do të shuhet.

Kjo prurje muzikore u përfol si një rrëfim për ndarjen nga bashkëshortja e cila ishe tema kryesore e kësaj jave në showbiz.

A do të rrëfehet kjo histori?! – Të vërtetën do e kuptojmë pas pak minutash./Prive.al

Artikuj të ngjashëm