Fifi dhe Young Zerka po vijnë me një bashkëpunim?

By

Nisur nga postimi i sotëm i Fifi-t nuk është larg mendsh të supozohet se ajo dhe Young Zerka po sjellin një bashkëpunim.

Një foto e shkrepur në Firenze në Pizza Del Duomo, shihen Young Zerka dhe Fifi.

Fotoja është ndarë në llogarinë e Fifi-t në Instagram, ku ajo shkruan:

“@youngzerka a dojna me pru veren ma heret sivjet a jo” / Prive.al

Artikuj të ngjashëm