Festë për trevjetorin e vajzës së Besart Halimit (FOTO)

By

Vajza e Besart Halimit, dje mbushi tri vjet jetë.

Këngëtari ndau disa fotografi me ndjekësit e tij në rrjete sociale, duke treguar festën e organizuar dhe dhuratën që mori nga ai dhe bashkërshorja Jana.

Kaia u bë me një makinë të madhe dhe u argëtua në një ambient me balona dhe tortë me ngjyra.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë./Prive.al

Image may contain: 3 people, including Jana Podrimaj Halimi and Besart Halimi, people standing

Image may contain: 1 person, sitting

Artikuj të ngjashëm