E rrallë, Victoria Beckham shfaqet e buzëqeshur (FOTO)

By

Modelja dhe këngëtarja, Victoria Beckham, mbahet mend nga të gjithë si femra që nuk buzëqesh asnjëherë.

Por së fundi Victoria habiti fansat e saj me foton e fundit bashkë me djalin e saj Cruz.

Ajo çka ishte e pazakontë ishte buzëqeshja në fytyrën e Victoria-s.

Ka qenë djali i saj që e ka publikuar foton në profilin e tij në Instagram, ku bashkëngjitur shkruan “Mesa duket mami im buzëqesh”.

Artikuj të ngjashëm