Festë në shtëpinë e Vedat Ademit, u bënë 9 vjet që është martuar

By

Ka një familje të mrekullueshme të cilën e prezanton shpesh në rrjetet sociale.

Me gruan ka një raport fantastik, dhe këtë e tregon edhe publikisht sa herë që i jepet rasti.

Këngëtari shqiptar Vedat Ademi, që ka edhe një djalë nga martesa e tij me Dorelën, sot feston 9-të vjetorin e lidhjes së kurorës me gruan e tij.

Në profilin e vet në Instagram, ka publikuar një fotografi ku i uron bashkëshortes këtë datë të rëndësishme, përderisa në imazhin e publikuar, i shoqëron edhe i biri i tyre Jonarti. /Prive.al

9th Wedding Anniversary ❤️

A post shared by Vedat Ademi (@vedatademi) on

Artikuj të ngjashëm