Learta zbulon një detaj të padëgjuar për veten (FOTO)

By

Është nusja e njërës prej këngëtareve më ta famshme në Kosovë, por edhe vet nuk është se i lëshon rrugë vjehrrës së saj.

Learta Jakupi, është e shkolluar për kanto dhe ajo di të këndojë dhe ka një zë të bukur, pavarësisht se nuk ka ndjekur një karrierë muzikore.

Madje, pesë vjet më parë ajo kishte mbajtur një koncert recital me pianisten Ana Kaçinari.

Ajo me nostalgji e ka kujtuar atë ditë, duke publikuar disa fotografi gjatë përgatitjeve për atë koncert.

Marrë parasysh se ajo merr vesh nga muzika, mund ta shohim ndoshta në të ardhmen në një bashkëpunim me vjehrrën e saj Shyhreten, dhe një gjë të tillë këngëtarja nuk e ka mohuar kur pati dhënë një intervistë për Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm