Kush sipas Noizyt nuk e “lë” Dafinën ta mbajë atë në Instagram?

By

Në intervistën në NIN, reperi Noizy shpalosi shumëçka nga jeta e tij private.

Mes tjerash, nuk mbeti pa u prekur as tema e raporteve me kolegë.

Nga Alaudin Hamiti, Noizy u pyet për raportet me Ledrin dhe Dafinën, me të cilën rregulloi raportet e më pas u krijua përshtypja se u ftohën sërish.

Duke folur për Dafinën, Noizy tha se nuk e ka më “follow” sepse mbase nuk e “lë i dashuri”.

Ndiqeni të plotë intervistën më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm