Ky është ‘Mesazh’ nga Kida dhe Buta (VIDEO)

By

Kida dhe Buta kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

“Mesazh” titullohet projekti muzikor që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Projekti muzikor është publikuar i shoqëruar me videoklip dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm