Festë në familjen Fejzullahu (FOTO)

By

Sonte ka festë në familjen Fejzullahu.

Vajza e Ermalit dhe Arianës, Ana mbushë njëvjetorin e lindjes

Të dy prindërit kanë hyrë në rrjete sociale për të shkruar fjalët më të mira për të.

Ana është vajza e tretë e Ermalit dhe fëmija i katërt në familjen e tyre.

Më poshtë mund t’i shihni postimet e tyre./Prive.al

View this post on Instagram

Happy birthday Ana #1 ❤️❤️❤️❤️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Artikuj të ngjashëm