Çiljeta ndahet nga i dashuri për këtë arsye

By

Një video e Alban Hoxhës me një femër tjetër në një klub nate është bërë shkak për ndarjen me Çiljetën.

Mesa duket këngëtarja nuk e ka toleruar aspak këtë dhe ka marrë vendimin të ndahet me të.

Kjo është kuptuar nga fshirja e fotove  me Albanin në rrjetet sociale dhe gjithashtu asnjëri nuk e ndjek më tjetrin në Instagram.

Artikuj të ngjashëm