Sot ka familjen e madhe dhe imazhin që e dëshiroi gjithnjë, por çfarë ka peng Ariana?

By

Ariana, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu ishte protagoniste në një intervistë për Prive të shtunën që lamë pas.

Ajo foli për jetën e saj, ëndrrat dhe si arriti të jetë një nga gratë më të ndjekura në rrjete sociale.

Ka plotësuar dëshirën e saj të ketë një familje të madhe dhe të krijojë një emër për vete, por çfarë i ka mbetur peng asaj?

Këtë edhe shumë të tjera të pathëna i zbuloni në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm