Cila bukuroshe shqiptare po merr pjesë në koncertin e Beyonce?!

By

Motra e kengëtares dhe modeles Afëdita Dreshaj Jehona Dreshaj momentalisht është duke e shijuar njërin nga koncertet e këngëtares me famë botërore,Beyonce.

Këngëtarja,Beyonce,që ka filluar turin e saj per albumin më të ri ‘Formation’, duket se është një ndër të preferuarat e bukuroshes shqiptare.

Koncerti po mbahet në Ford Field ku gjendet edhe bukuroshja nga ku ka treguar se është ‘e gatshme për Beyonce‘. Kush nuk do të ishte! /Prive.al/

jehona

Artikuj të ngjashëm