Fero zbulon datën e publikimit të projektit të ri

By

Fero pas publikimit të albumit të ri po vazhdon punën për një tjetër.

Përvec kësaj ai ka një projekt të ri gati, detajet e së cilit i zbuloi vetë ai.

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram ai zbuloi datën dhe titullin e këngës së re.

Kënga do të titullohet “1 e keni” i cili do të publikohet me datë 10 të këtij muaji dhe që do të shoqërohet me një videoklip. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm