Lulja e Medës sot feston ditëlindjen (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Luljeta Përgjegjaj.

Bashkëshortja e Medës, hyri në rrjetin social Instagram për t’I njoftuar të gjithë ata që e ndjekin se sot është dita kur ajo ka lindur.

Deri më tani, këngëtari i njohur nuk e ka uruar gruan e tij por deri në fund të ditës sigurisht një gjë e tillë do të ndodhë.

Nëse nuk e dini, Meda dhe Lulja kanë katër fëmijë bashkë.

Urime Luljeta./Prive.al

View this post on Instagram

It‘s My Birthday

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm