Fero anulon të gjitha koncertet, ka një njoftim të rëndësishëm për fansat

By

Fero i ka anuluar të gjitha koncertet.

Reperi i cili pak javë më parë ndërpreu kontratën me menaxhmentin e vjetër On Records, njoftoi përmes Instagramit se koncertet për muajt e ardhshëm i ka anuluar por do të kthehet shumë shpejt.

Ai tha se do t’i mungojnë të gjithë fansat por në ditën kur të rikthehet do ketë me vete edhe një mysafir special.

Ndryshe, Fero ka kohë që është në lidhje me Arbenitën por dyshja nuk janë parë më bashkë dhe kanë hequr të gjitha fotografitë nga rrjetet sociale.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e tij të plotë.

 

Artikuj të ngjashëm