Fëmija në foto, sot artisti më i pëlqyer nga femrat (FOTO)

By

Hapja e arkivave është bërë trend nga artistët.

Kësaj radhe, ka qenë reperi i njohur – ai që pëlqehet shumë nga femrat, i cili postoi një fotografi në kohën kur ka qenë fëmijë.

Bëhet fjalë për Capital T i cili postoi një imazh në llogarinë e tij në Instagram duke shkruar ‘since forever’.

Artisti pak orë pasi postoi këtë foto, zbuloi se një projekt i ri po vjen së shpejti, por nuk dha detaje.

Në fillim muajit korrik, u përfol se Capital T po sjell një këngë me Butrint Imerin pasi të dy artistët nisën t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe të koduara në Instagram.

Mbase ky bashkëpunim është gati dhe pritet që së shpejti të lëshohet në youtube për të gjithë fansat e dyshes./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bni2tfFhtsY/?hl=en&taken-by=truekapo

Artikuj të ngjashëm