Mozzik dhe Loredana po vijnë në bashkëpunim?

By

Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, mesa duket kanë bashkuar forcat për një këngë të re.

Ky lajm vjen pasi të dy kanë postuar fotografinë e njëjtë në Instagram, dhe kanë bërë të ditur datën e publikimit të projektit që është 14 të këtij muaji.

Pak ditë më parë, Loredana publikoi një video në këtë rrjet social duke zbuluar pak nga kënga e re dhe përshkrimi i saj la në pikëpyetje bashkëpunëtorin.

Por, tani gjithçka dihet. Loredana fshehu emrin e të dashurit por imazhet e tyre me mesazh të njëjtë , zbuluan duetin.

Kënga që Loredana e lëshoi pak, është në gjuhën gjermane por nuk dihet akoma nëse Mozzik do ta këndojë të njëjtën gjuhë apo në shqip.

Kujtojmë që reperi nga Ferizaj po jeton tash e disa muaj në Zvicër për të qenë sa më afër të dashurës me të cilën thuhet se po presin fëmijën e parë.

View this post on Instagram

14/9/18

A post shared by Loredana (@loredana) on

View this post on Instagram

14/09/18

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Artikuj të ngjashëm