“Filma” – përmbyllë vitin e Capital T-së (VIDEO)

By

“Filma” – quhet kënga më e re e Capital T-së.

Rep-artisti vendosi që këtë vit ta përmbyllte me edhe një projekt tjetër në mënyrë që t’i gëzojë të gjithë adhuruesit e muzikës së tij.

Klipin i cili u publikua dje e ka realizuar Imagine, ndërkaq muzikën e punoi Alitou.

Ju kujtojmë që Capita T gjatë këtij viti ka qenë shumë i suksesshëm. Projektet e tij gjatë 12 muajve u shndërruan në hite dhe i sollën shumë koncerte./Prive.al

Artikuj të ngjashëm