Një kohë e gjatë bashkë: Ledina Çelo feston një dekadë me bashkëshortin

By

Këngëtarja e njohur shqiptare edhepse jo më aktive me këngë të reja, vazhdon të jetë e ndjekur dhe emër për të cilin shkruhet e flitet.

Ajo ka arritur ta mbajë vëmendjen drejt vetes, edhepse tani është një nënë e përkushtuar dhe i është dedikuar jetës familjare.

Çelo ka dy fëmijë dhe jeton me bashkëshortin e saj në Francë, ndërsa me të ka 10-të vjet bashkë.

Në një fotografi intime ajo shfaqet duke e puthur bashkëshortin, fotografi me të cilën në Instagram e uron atë për 10-të vjetorin e martesës.

Ledina po vazhdon të jetë në formë edhe vitet sikur nuk kanë lënë shenjë në fizikun e saj, e edhe pasi ka lindur dy fëmijë ka rikthyer peshën e mëparshme. /Prive.al

#10yeartogetherforever

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Artikuj të ngjashëm