Gjithmonë atraktive në publik, por kështu e kalon kohën në shtëpi Marina Vjollca (FOTO)

By

Marina Vjollca, ka krijuar fillimisht emër sajë bukurisë së saj ndërsa me punë, e fitoi simpatinë e shikuesve.

Gjithmonë e kuruar, e rregulluar nga maja e gishtave deri te maja e kokës dhe e veshur më buzëqeshje, Marina Vjollcën rrallë e hiç s’e kemi parë në shtëpi.

Por, më në fund ajo e prezantoi këtë pjesë të përditshmërisë së saj.

Moderatorja e famshme, Vjollca e cila për momentin nuk po drejton ndonjë projekt televiziv, po e shijon kohën në shtëpi dhe madje me një stil të veçantë.

Meqë është adhuruese e madhe e maceve, Marina ka publikuar një video ku shfaqë një mace në robëdëshambër e një palë papuçe banje duke u relaksuar nëpër shtëpi.

“Unë në shtëpi”, ka qenë mbishkrimi që i ka vendosur kësaj videoje Luana. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm