Fatmir Hysenbelliu sapo na zbuloi se a është ribashkuar me Anxhelinën

By

Shumëkush u habit kur pa Anxhelina Hadërgjonajn në festën e ditëlindjes së mbesës së ish-të dashurit të saj, Fatmir Hysenbelliu.

Pas ndarjes e cila tashmë ka vite, një paraqitje e tillë u interpretua nga fansat si mundësi për ribashkim, mbase pak e nxitur edhe nga dëshira.

Mirëpo, vetë Fatmiri është kujdesur që të na shuajë çdo dilemë.

Ai ka ripostuar një fotografi me një të afërm të tij nën mbishkrimin: ‘Me beqarin më të kërkuar të momentit’ sikur për të konfirmuar që ai vazhdon të jetë i tillë dhe jo në një lidhje.

Raporti me Anxhelinën duket të jetë gjithçka tjetër përpos raport i gati të gjithë shqiptarëve të cilët pas ndarjes me personin e zemrës fshijnë çdo gjurmë nga e kaluara. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm