‘Fatal love’ përmbyllë trilogjinë e nisur me ‘Toxic love’

By

Siç ishte paralajmëruar, Elgit Doda ka publikuar këngën e fundit nga trilogjia e tij që nisi me “Toxic Love”.

Projekti është punuar nga vet Elgiti dhe Kledi Bahiti.

Kënga është pritur me interesim mes tjerash edhe për shkak të paraleleve me historinë e dashurisë së Borës dhe Donaldit, ky i fundit protagonist në videoklipin e parë të trilogjisë.

Ndiqeni të plotë më poshtë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm