A ishte tradhtia shkak i ndarjes së Alvisës dhe Bashkimit?

By

Alvisa e “Përputhen” ishte mbrëmë protagoniste në një intervistë për emisionin Prive.

Ajo theu heshtjen për herë të parë pas ndarjes nga djaloshi kosovar, Bashkimi.

Vlonjatja dha arsyet e saj mbi këtë zhvillim.

Mes tjerash, nga Prive, ajo u pyet nëse është tradhtia arsyeja e ndarjes, ashtu siç u përfol dhe siç u dyshua.

Detajet ua sjell intervista në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm