FASHION CV: ELVANA GJATA

By

“Kuq e zi” janë ngjyrat që ka veshur këto ditë Elvana Gjata. Kënga që ka bërë për kombëtaren ka ndikuar edhe në përzgjedhjen e veshjes.

Por, viteve të fundit shihet një ndryshim në stilin e këngëtares, kjo ndoshta edhe për shkak të bashkëpunimit me stilistë.

Në fillimet e saj dukej një vajzë më e ndrojtur dhe gjithmonë e kujdesshme në veshjet që zgjidhte për përfaqësimin e saj e ndërsa sot Elvana ka treguar që di të jetë edhe sexy.

Një veshje e guximshme shihet edhe tek videoklipi ‘Puthe’ por që i shkon shumë Gjatës e përpos saj dollapi i saj tani ka veshje me detaje unike që prezetojnë në këngëtaren në daljet e saja televizive./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”16″]

 

Artikuj të ngjashëm