TUNA: TI NUK KE DËSHIRË TA SHOHËSH ANËN TJETËR TIMEN!

By

Tuna vazhdon të jetë protagoniste e shtypit rozë. Pas lajmit se është ndarë me Cozman të cilën këngëtarja e demantoi përmes një statusi në tëitter, ka bërë një tjetër postim.

Në fotografinë e publikuar në instagram ku shihet portreti i saj në dy pjesë ka shkruar:  “Ti nuk ke dëshirë ta shohësh anën tjetër timen.

Por emri se kujt i dedikoi këto fjalë Tuna nuk ka akoma informacion, por përmes saj këngëtarja ka treguar që mund të bëhet edhe e egër kur duhet.

Ndërsa në anën tjetër Cozman ka publikuar një tjetër fotografi ku shihet në shoqërinë e të dashurës dhe miqëve/Prive.al

https://instagram.com/p/02wrPBp1cP

Artikuj të ngjashëm