Kjo është e vërteta e lidhjes së Fifit me Xhuljon (VIDEO)

By

Ka disa muaj që në media flitet lidhja e Fifit me djalin nga Shqipëria e që jeton në Gjermani, Xhuljo Tabaku.

Gjithçka nisi kur artistja postonte emrin e tij në rrjete sociale dhe së fundmi e la të vetmin ndjekës në Instagram.

Por cila është e vërteta?

Fifi ka folur për këtë pjesë në intervistën në NIN duke shpalosur shumëçka.

Ndiqni intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm