Cila këngëtare po vjen me projekt të ri?! (FOTO)

By

Këngëtarja e re, Blerta Brovina, është padyshim një ndër emrat më premtues të skenë sonë muzikore.

‘Harro’ ishte kënga eme të cilën u prezantua fillimisht ajo teksa pas saj erdhi kënga’ Sa najs’ ku zgjoi kërshërin e publikut.

Një vajzë me zë të bukur, trup të skalitur e me stilë të thjeshtë muzikën siç duket nuk e ka vetëm hobi pasi që po përgatitet tash e një kohë të gjatë për projektin e ri.

Tashmë kur kanë kaluar disa muaj punë duket se gjithëcka është gati për lansim.

Kënga e re mban titullin ‘Sa e lehtë ‘ dhe është e punuar nga Bini Nebihu i cili njëherit ka edhe nën menaxhim këngëtaren e re në studion ‘Diez Production’. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm