Fansi shkon deri në çmenduri, vizaton fytyrën e Encës në kokën e tij (FOTO)

By

E çfarë nuk bëjnë njerëzit për idolët e tyre?

Mijëra imazhe në rrejte sociale, nganjëherë edhe emrin e tyre e asociojnë me emrin e artistit që pëlqejnë, tatuazhe me fytyrën e tyre e dedikime ngado.

Por fansat e Encës e quan në një tjetër nivel simpatinë për të.

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video, ku shfaqe një djalë të ri i cili te berberi po e skaliste portretin e këngëtares në kokën e tij.

Mjeshtri po mbante në dorë një telefon ku shfaqej një fotografi e Encës dhe hap pas hapi, me një brisk në dorë, po e formonte imazhin e saj në kokën e tij. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm