Majk sapo e zbuloi vajzën në të cilën është dashuruar! (FOTO)

By

Spekulime se kush mund të jetë e dashura e tij, ka thuajse çdo ditë.

Titujt e mediave rozë shpesh janë të mbushura me jetën personale të Majkut, i cili vet tërheq artikuj të tillë me jetën prej një Don Zhuani që bën.

U raportua se ai ishte në lidhje me një vajzë nga Prishtina e për Prive, pati thënë se është i ri dhe po e shijon jetën e të dashurat.

Por Majk sapo na e zbuloi se cila është vajza ideale për të.

Në një imazh në Instagram, ai e ka prezantuar vajzën ideale dhe ajo është një modele shumë e bukur dhe jo dikush që reperi e ka pranë.

“Du me u dashuru pasha jetën”, ka shkruar Majk, duke iu referuar edhe këngës së tij më të re në bashkëpunim me Capital T, të cilën e quajtën “Pasha Jetën”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm