FANSET QAJNË PËR GJIRËN (VIDEO)

By

Këngëtarja kontraverse Gjira Kajtazi ka bërë pak pauzë në muzikë e gjithë kjo ka një arsye të fortë për të.

Tashmë afër saj gjendet një person mjaft i dashur për të. Ajo është dashuruar dhe këtë gjë nuk ka ngurruar ta ndaj me publikun.

Por dashurië e la në Gjermani për disa ditë dhe erdhi në Kosovë. Por nuk mbeti keq.

Puthje dhe përqafime mori nga fansat e saj këtu të cilët u takuan gjatë javës me Gjirën madje edhe u përlotën.

Materiali i përgatitur nga Prive shpalos detajet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm