Fama ka dy anë: Kim Kardashian zbulon të mirat e të këqijat e të qenit e famshme

By

Ylli i shfaqjes televizive “Keeping up with the Kardashians”, folur për pjesët e mira e edhe ato të këqijat e të qenit e famshme.

Gjatë fjalimit të saj në skenën e një konference në Los Angeles këtë fundjavë, 37 vjeçarja ka listuar anët e bukura dhe ato që si pëlqejnë fare në pjesën e te qenit një grua e njohur në mbarë botën.

“Kur dukem keq dhe dua të dal e të ha diçka, të gjithë më ngjiten nga pas dhe kjo nuk është pjesa e bukur”, ka thënë ajo.

Ndërsa e preferuara e saj e të qenit e famshme, është se merr gjithçka falas: udhëtime, bileta aeroplani dhe gjithçka tjetër që do. /Prive.al

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm