‘Faji’ i Shpatit dhe Ingrit Gjonit (VIDEO)

By

Siç edhe kishin paralajmëruar tash e disa javë, pas raportimit në Prive, Shpat Kasapi dhe Ingrit Gjoni kanë publikuar projektin e tyre të ri të titulluar ‘Faji’.

Kënga ka aranzhim të Marsel Gungës me tekst të 2Step kurse për vizuelizimin e projektit është përkujdesur produksioni Max.

Kënga pak më e veçantë në ritëm nga si jemi mësuar t’i dëgjojmë krijimet muzikore në këtë periudhë të vitit, në momentet e para nga publikimi ka pranuar kritika pozitive nga fansat dhe jo vetëm.

Mbetet të shihet me kohën se a do jetë ‘Faji’ hit që do mbahet mend më gjatë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm