Mos humbisni reagimin e Gjikos teksa Elita vallëzon ‘belly dance’

By

Ndonëse TikTok është krijuar në vitin 2012, hovin më të madh të përdoruesve e ka pasur pas shpërthimin të pandemisë dhe urdhëresave për vetë izolim.

Padyshim që edhe shumë të famshëm i hasëm në TikTok përfshirë këtu edhe moderatoren Elita Rudi.

Në një video shihet Elita teksa fillon të kërcejë ‘belly dance’ me këngën “Ya Tabtab Wa Dallaa” të Nancy Ajram.

Në ato qaste shfaqet Gjiko me djalin dhe bëhet kinse ai nuk po aprovon një vallëzim të tillë. /Prive.al

@elitarudigjikolliTik tok tik tok u knaqem grate me tiktok 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

♬ Ya Tabtab…Wa Dallaa – العنود

Artikuj të ngjashëm