Lansohet në YouTube, projekti ritmik i Edona Llalloshit (VIDEO)

By

Është lansuar edhe në YouTube, projekti ritmik i Edona Llalloshit.

Kjo këngë është publikuar disa ditë më parë në aplikacionin Premier Songs por kushdo që nuk e ka poseduar atë, nuk ka pasur mundësi ta dëgjojë.

Sidoqoftë, Edona mendon për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj dhe kënga tashmë ka dalë në të gjitha platformat.

Më poshtë mund ta shihni klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm