Ka një arsye pse e zeza është ngjyra e preferuar e Fifit

By

Fifi përveç se ka një zë të veçantë ajo ka edhe një stil veshje të vecantë, dhe të shumtën e rasteve e kemi parë të veshur në të zeza.

E ftuar së fundmi në Prive, Fifi u përgjigj në pyetjeje e fansave në rubrikën “Kutia e Pyetjeve”.

Gjatë intervistës, ajo zbulon edhe arsyen pse ngjyra e zezë është ngjyra e saj e preferuar.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm