Eva dhe Fibi nisin xhirimet e klipit të ri!

By

Dy këngëtaret e pandara, Eva dhe Fibi 2017-tën do ta nisin në mënyrën më të mirë të mundshme në aspektin muzikor.

Dyshja shumë shpejtë do të sjellin projekti ne ri bashkëpunim pas disa projekteve solo nga ana e tyre.

Xhirimet e videoklipit tashmë kanë nisur teksa Prive.al ju sjell disa fotografi ekskluzive nga kjo ngajrje.

Kënga e re e dyshes është punuar në studiot e Red Box Entertainment teksa nuk ka ende datë të saktë të publikimit.

Kujtojmë se ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dyshes pasi që vite më parë ato sollën projektet “Loqka jem” dhe “Namana” me të cilat arritën mjaft sukses. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm