Ishin shoqe e patën të njëjtin të dashur, por s’ka hatërmbetje: Këtë e bëjnë për njëra tjetrën!

By

Shumë prej fansave të tyre supozuan se në mes dyshes së famshme kishte konflikt pasi që dikur ishin shoqe, dhe njëra i mori tjetrës të dashurin.

Që të dyja e kishin pasur nga një lidhje romantike me këngëtarin kanadez The Weeknd.

Mirëpo Bella Hadid e ka dëshmuar se nuk ka gjë me shoqen e saj Selena Gomez përpos që t’i japë përkrahje.

Peace offering? he 21-year-old model made waves as she liked a photo of the 25-year-old Fetish hitmaker posted by her modeling agency IMG on Instagram on Monday

Modelja 21 vjeçare, madje ia ka pëlqyer fotografinë këngëtares.

Një imazh i Selena Gomez nga paraqitja e saj në American Music Awards, është ai që Bella i ka bërë “like”, e fotografia është postuar nga agjencia e saj e modelimit IMG në Instagram këtë të hënë. /Prive.al

War is over? Selena Gomez and Bella Hadid do not seem to have a beef despite unfollowing each other earlier this year as they both dated The WeekndWar is over? Selena Gomez and Bella Hadid do not seem to have a beef despite unfollowing each other earlier this year as they both dated The Weeknd

 

 

 

Artikuj të ngjashëm