Ingrit Gjoni në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin?!

By

Ky informacion është jo i vërtetë!

Një fotografi e shkrepur në koncert ku shihen Ingrit Gjoni dhe Muharrem Ahmeti ngjalli dyshimet për një bashkëpunim mes tyre.

“Pre” e kësaj ranë mediet shqiptare të cilët raportuan se këngëtarët po sjellin një duet.

Prive nga burime të afërta merr vesh që për momentin nuk ka asgjë konkrete por kjo nuk i mbyll dyert për një duet mes tyre në të ardhmen.

Që të dy artistët tani per tani janë të fokusuar në projektet që kanë nisur më parë./Prive

Artikuj të ngjashëm