Është në tokë apo në parajsë? Vendi ku po pushon Taulant Xhaka “s’i përket” këtij planeti

By

Pushimet e fundvitit nuk ka zgjedhur t’i bëjë në ndonjë vend malor me shumë borë, por në një parajsë ekzotike e cila çuditërisht po ekzistuaka në tokë!

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka ndodhet për pushime në Bangkok bashkë me të fejuarën e tij Arbnorën.

View this post on Instagram

Dinner in Bangkok with my Love❤️ @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Dhe një video që ai ka lansuar në llogarinë e tij në Instagram, na la disi pa fjalë…

Vendi që Xhaka paska zgjedhur për pushime duket sikur s’i takon këtij planeti. Një hapësirë magjike e oqeanit shihet nga dritarja e hotelit të tij, ndërsa ne sapo u njohëm me një pjesë të botës e cila qenka e fantastike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm