Është mëkat të mos dëgjoni bashkëpunimin e Geasy x Majk me Xhensilën

By

Bashkëpunimi shumë i përfolur me Getoar Selpimin, Majkin dhe Xhensila sapo është publikuar.

Kënga e re titullohet “Mëkati jem” dhe është shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm