Fero nuk ndalet – sërish një lajm i ri nga reperi (FOTO)

By

 

Fero me sa duket nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ende pa përfunduar ky vit, reperi ka dhënë një lajm të ri dhe po, ka të bëjë me muzikën.

Ai hyri në Instagram për të postuar fotografi të reja nën të cilat ka njoftuar të gjithë ndjekësit se ai së shpejti sjellë një këngë të re.

“Vjen së shpejti”, ka shkruar Fero duke mos dhënë detaje të tjera.

Kujtojmë që kënga e tij e fundit është “Mama” dhe shumë shpejtë pritet të dalë edhe albumi i tij për të cilin ka kohë që ka punuar./Prive.al

View this post on Instagram

👑 COMING SOON 👑 photo cred @gentthaziri

A post shared by FERO (@ferofera) on

Artikuj të ngjashëm