Ermal Fejzullahu po sjellë këngë me njërën prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare

By

Ermal Fejzullahu ka bashkuar forcat me njërën prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare për këngën e re.

Bëhet fjalë për Xhensila Murtezajn me të cilën këngëtari veç e ka përfunduar projektin.

Gjithçka është realizuar në Prishtinë dhe pritet që kënga të publikohet shumë shpejtë.

Detaje të tjera ua zbulon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm