Zbulohet: Eliza Dushku është shtatzënë

By

Eliza Dushku zbuloi se ajo është shtatzënë me fëmijën e saj të parë gjatë premierës së filmit të saj të ri “Mapplethorpe” të enjten – pasi u martua në heshtje me Peter Palandjian në muajin gusht të vitit të kaluar.

Një burim tha për Page Six: “Ajo është shumë e emocionuar për shtatzëninë, po flet me të gjithë hapur për këtë gjë”.

Dushku dhe Palandjian u martuan në një ceremoni private në Boston, pas zbulimit të lajmit në shtator.

Artikuj të ngjashëm