Loredana Zefi zyrtarisht edhe këngëtare, publikohet kënga e saj në gjermanisht

By

Loredana Zefi, e njohur për publikun deri më tani si e dashura e reperit ferizajas Mozzik, tashmë s’do ta ketë thjesht atë epitet.

Loredana sapo ka lansuar këngën e saj ën gjuhën gjermane dhe tashmë zyrtarisht është edhe këngëtare.

Projekti i parë artistik i Loredanës është publikuar në Youtube dhe në Spotify dhe kushdo që ka një llogari në këtë platformë mund ta shohë.

I dashuri i saj Mozzik ka lansuar në profilin e tij në Instagram një insert të këngës së parë të Zefit, e cila sipas burimeve të Prive është shtatzënë dhe po pret fëmijën e parë të çiftit. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkBXSwYDop1/?taken-by=mozzik

Artikuj të ngjashëm