Erdhi koha: Gjiko publikon “Papuçe Gucci”, edhe Vedati i Stupcave në klip (VIDEO)

By

E bëri me shumë zhurmë paralajmërimin për publikimin e këngës së tij të re.

Dhe më në fund, të gjithë ata që e pëlqejnë muzikën e Gjikos, mund ta kenë në listën e tyre të këngëve edhe “Papuçe Gucci”.

Reperi pas dy bashkëpunimeve të suksesshme këtë verë, sidomos këngën “Gabime” që e realizoi me këngëtaren Nora Istrefi, e ka lansuar projektin e tij solo.

Një klip i realizuar me plot vajza super seksi, Gjiko sjellë një projekt me një tekst mjaft interesant e në klip, shfaqet edhe Vedat Bajrami i grupit “Stupcat”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm