Ndryshime në Instagramin e Skerdit

By

Llogaria e Skerdit, këngëtarit nga Shqipëria, ka ndryshuar paksa.

Kjo për faktin se profili i tij tashmë është verifikuar dhe ka marrë një pamje tjetër.

Lajmit iu gëzua edhe vetë artisti pasi bëri një instastory me anë të cilit falënderoi personin që është marrë me këtë punë.

Para pak ditësh, Skerdi ishte mysafir në emisionin NIN në Klan Kosova bashkë me Alaudin Hamitin, aty ku zbuloi disa gjëra interesante rreth jetës personale dhe karrierës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm