Kë propozoi Emina Cunmulaj për Festivalin e Birrës në Korçë?

By

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka reaguar ndaj ardhjes së Goran Bregoviç në Festivalin e Birrës në Korçë.

Sipas modeles më mirë do të ishte që të ftohej legjenda e muzikës shqipe Sabri Fejzullahu sesa Goran Bregoviç.

Emina Cunmulaj me anë të një postimi në InstaStory reagoi: “Ah sa bukur do ishte sikur legjenda e muzikes shqipe do ishte i ftuar ne Korçe dhe do ishte dorëzuar çelsin e Tiranes”.

“Ose pse nuk ftohet legjenda e gjithë Ballkanit dhe jo vetëm e ish-Jugsllavisë. Pse nuk e sillni atë?”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm